"KRYTYCZNIE ważne informacje dla rodziców!"

(Zobacz video, jeśli chcesz uniknąć u swojego dziecka problemów emocjonalnych, intelektualnych i psychicznych w tym depresji)

Hej!

Nazywam się Kasia Sawicka. Jestem pedagogiem, terapeutą, psychotraumatologiem.

Od 35 lat pracuję z rodzicami, z dziećmi, z całymi rodzinami. Przerobiłam setki przypadków, a ponadto jestem matką piątki wspaniałych dzieci, które już wyrosły na zrównoważonych, świetnie radzących sobie w życiu dorosłych,.

Moja wiedza to NIE: „WYDAJEMISIE, bo raz zadziałało u moich dzieci”.
Moja wiedza to: „WIEM, bo
1. widziałam efekty tej wiedzy u dzieci setek klientów,
2. sprawdziłam na 5 własnych dzieciach,
3. studiuję ten temat od 35 lat i moją pracę podpieram najnowszymi badaniami naukowymi,
4. przerobiłam setki specjalistycznych książek, kursów, szkoleń, warsztatów.”

Nie mam potrzeby Ci się chwalić, chcę po prostu pokazać Ci z kim masz do czynienia.

Chcę dać Ci podstawy do zaufania mojej osobie, bo wiem, że bez tego zaufania nie będę w stanie Ci pomóc.

Wychowanie dzieci to jedna z najważniejszych misji w życiu każdego rodzica. Nie jest to łatwe zadanie. Jednak można, a nawet trzeba poszukać pomocy.

Niegdyś ludzie przekazywali sobie wiedzę z pokolenia na pokolenie i do tej pory wiele teściowych i matek przekazuje swoje spostrzeżenia córkom i synom.

Niestety ten sposób ma w sobie wiele wad, ponieważ w ten sposób przekazywanych jest mnóstwo fałszywych przekonań i przestarzałej wiedzy.

Ty masz szansę zdobyć najnowocześniejszą wiedzę dotyczącą wychowania dzieci w najprostszej formie dostosowanej do zwykłego rodzica, który ma na sercu dobro własnego dziecka.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą e-booka "Dziecko zaopiekowane - jak mądrze kochać. O potrzebach małych ludzi krok po kroku".

Jest to publikacja, w którą włożyłam całe moje serce, doświadczenie, wiedzę i praktyczne rozwiązania, które zdobywałam przez 35 lat pracy i macierzyństwa. 

W e-booku znajdziesz zbalansowane, rozsądne metody wychowawcze, które nie polegają na popularnym "bezstresowym wychowaniu", ani na "twardej ręce". Znajdziesz tu prawdziwą, skuteczną, rzetelną i zdroworozsądkową wiedzę popartą najnowocześniejszymi wynikami badań.

Dziękuję za poświęcony mi czas

Kasia Sawicka

(E-book jest to książka w formie elektronicznej. Można ją czytać na telefonie, komputerze lub tablecie. Jeżeli jesteś w stanie przeczytać ten tekst, to będziesz w stanie przeczytać e-booka.)

Spis treści:

(Czyli co dokładnie znajdziesz w e-booku)

Rozdział 1

Fundament skutecznego wychowania, bez którego wszystkie metody wychowawcze są nieskuteczne

W pierwszym rozdziale e-booka zrozumiesz jakie są potrzeby dziecka i w których aspektach różnią się od potrzeb osoby dorosłej.
Dowiesz się dlaczego schematy uformowane w dzieciństwie wpływają na przekonania, emocje i zachowanie przez całe życie.
Dowiesz się również co ma najistotniejszy wpływ na rozwój człowieka i jak to wykorzystać podczas wychowania dziecka.

Rozdział 2

Bezpieczny dom, bezpieczne ramiona:
Jak tworzyć środowisko pełne ufności?

W drugim rozdziale skupimy się na królowej potrzeb, czyli potrzebie bezpieczeństwana której zbudujesz rozwój emocjonalny, intelektualny i psychiczny dziecka prawidłowo.
Wyjaśnię Ci, jakie Twoje, wydawałoby się niewinne zachowania lub wypowiedzi, mogą niszczyć poczucie bezpieczeństwa u Twojego dziecka, czyli dowiesz się czego unikać, aby dziecko czuło się bezpiecznie.
W tym rozdziale oprócz omówienia dogłębnie potrzeby bezpieczeństwa, otrzymasz ode mnie aż 29 propozycji praktycznych działań, które możesz wykorzystać na co dzień, aby wzmocnić poczucie bezpieczeństwa u dziecka.
Ponadto dowiesz się jak radzić sobie w trudnych chwilach, gdy dziecko może poczuć się zagrożone. Nauczę Cię jak, nawet w takich momentach, budować w dziecku poczucie bezpieczeństwa i sprawczości.
Dzięki informacjom w tym rozdziale zdasz sobie sprawę jak Twoje własne doświadczenia i przekonania wpływają na zdolność do zapewnienia Twojemu dziecko poczucia bezpieczeństwa. Powiem Ci co możesz robić, aby ten stan rzeczy zmienić.

Rozdział 3

Czy to prawda, że brak ustalania granic niszczy twoje dziecko?

Dowiesz się dokładniej co to jest i jak realizować "dojrzałe przywództwo".
Poznasz związek ustalania granic z umiejętnością tolerowania dyskomfortu i z odroczoną gratyfikacją.
Udowodniono, że dzieci, które potrafią odroczyć gratyfikację, osiągają więcej w życiu dorosłym od innych i lepiej radzą sobie z trudnościami. Zrozumiesz, jak kształtować w swoim dziecku właśnie umiejętność odraczania gratyfikacji.
W tym rozdziale poznasz pięć korzyści z tolerancji dyskomfortu przez dziecko.
Zrozumiesz jak uczyć dziecko szacunku, odpowiedzialności i zdolności do radzenia sobie z przeciwnościami losu.
Dowiesz się też o 7 powodach dlaczego wielu rodziców, prawdopodobnie też Ty, nie wyznaczają granic swojemu dziecku.
Również w tym trzecim rozdziale otrzymasz ode mnie 12 sprawdzonych, praktycznych wskazówek, jak wyznaczać dziecku granice, tak aby uczyło się dyscypliny, zasad, ale z drugiej strony, aby nie czuło się zagrożone lub niekochane.

Rozdział 4

Jak wspierać zdrowe relacje dziecka, aby później nie miało problemów relacyjnych, takich jak większość współczesnych dorosłych?

W rozdziale czwartym zajmiemy się wsparciem zdrowych relacji dziecka z innymi ludźmi.
Poznasz dwa rodzaje więzi dziecka, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju społeczno emocjonalnego.
Dowiesz się ile konkretnie osób musi zapewnić dziecku prawdziwą miłość i czułość, aby dane dziecko miało poczucie że jest wartościowe, chciane i kochane.
Poznasz też 3 sfery, na które dzieli się potrzeba kontaktu z innymi i zrozumiesz jak te sfery wspierać.

Rozdział 5

Samodzielne dziecko, czyli 6 technik wspierania autonomii bez naruszania poczucia bezpieczeństwa

Zrozumiesz tutaj, jak kształtować u dziecka poczucie własnej odrębności, która jest niezbędnym elementem, aby później dziecko było w stanie samodzielnie i szczęśliwie funkcjonować w świecie.
Wyjaśnię Ci jak znaleźć balans pomiędzy wspieraniem dziecka, pomaganiem mu i opieką nad nim, a pozwalaniem mu na samodzielność, zachęcaniem do wzięcia odpowiedzialności za siebie oraz zachęcaniem do podejmowania ryzyka.
Dowiesz się, jak NIE stać się nadopiekuńczym rodzicem i jak pozwalać dziecku na popełnianie i uczenie się na jego własnych błędach.

Rozdział 6

Jak dziecko staje się dorosłym?
Kształtowanie się autonomii dziecka w 5 krokach

Poznasz tutaj 5 faz rozwoju autonomii u dziecka, od narodzin do wieku dojrzałego.
Dzięki temu będziesz mieć wizję, jak to powinno wyglądać przez mijające lata u Twojego dziecka, co pomoże Ci skonkretyzować działania w tym aspekcie.

Rozdział 7

Niech czuje się wartościowe.
5 błędów, które mogą podkopać poczucie własnej wartości dziecka

Otrzymasz ode mnie 7 metod jak wspierać poczucie własnej wartości u dziecka oraz 11 wskazówek jak dawać dziecku konstruktywny i budujący feedback.
Poznasz też przykładowe wypowiedzi, które na pierwszy rzut oka wydają się wspierające, ale które w gruncie rzeczy działają niszcząco na poczucie wartości dziecka i powinno się ich unikać.
W tym, siódmym rozdziale znajdziesz również listę 10 cech dziecka, które łatwo można przeoczyć, a które warto zauważać i chwalić.

Rozdział 8

Radość z bycia sobą: zabawa i spontaniczność jako forma autoekspresji. Jak nie zabić w dziecku jego wyjątkowości?

Dowiesz się na ile pozwalać dziecku, aby wyrażało siebie, na jaką formę spontaniczności i zabawy pozwalać i do jakiej zachęcać.
Znajdziesz tutaj 8 praktycznych porad, jak wspierać wolność wyrażania potrzeb i emocji u dziecka.

Rozdział 9

6 emocjonalnych skutków braku zaspokojenia podstawowych potrzeb

Rozdział dziewiąty jest niemal w całości ostrzeżeniem. Znajdziesz tutaj 6 emocjonalnych skutków braku zaspokojenia podstawowych potrzeb dziecka.
4 długofalowe konsekwencje braku zaspokojenia tych potrzeb.
Dowiesz się między innymi co powoduje niskie poczucie własnej wartości u dziecka, wchodzenie w toksyczne relacje w przyszłości oraz trudność z radzeniem sobie ze stresem i lękiem.

Rozdział 10

Nieuświadomione słowa, które ranią.
Jak rozpoznać, czy jesteś krytycznym rodzicem?

W 10 rozdziale poznasz trudną prawdę, czyli dowiesz się czy jesteś nieświadomie krytycznym rodzicem, który rani nieuświadomionymi słowami swoje dziecko.
Znajdziesz tutaj opis szkodliwego stylu wychowania, który wielu rodzicom wydaje się dobry.

Rozdział 11

Balans wychowania.
Kiedy troska przeistacza się w nadopiekuńczość?

Z tego rozdziału dowiesz się, dlaczego wyręczanie we wszystkim dzieci mści się na rodzicach oraz czym różnią się nadopiekuńczy rodzice od tych troskliwych.
Zrozumiesz jak znaleźć balans w wychowaniu, poznasz odpowiedź na pytanie „dlaczego rodzice są nadopiekuńczy” oraz dowiesz się do czego prowadzi taki styl wychowania i jakie są typowe zachowania nadopiekuńczych rodziców.

Rozdział 12

7 przykładów narcystycznego wychowania i ich długotrwałe skutki

Rozdział 12 opisuje jeszcze inny, szkodliwy styl wychowania, a mianowicie narcystyczne wychowanie.
Znajdziesz w nim 7 przykładów narcystycznego wychowania oraz długotrwałe skutki takiego stylu wychowania.
Dowiesz się kim są rodzice narcystyczni, poznasz 5 cech takich rodziców, dzięki czemu upewnisz się, czy przypadkiem tego typu cechy nie przejawiają się u Ciebie.

Rozdział 13

Rodzicu tych zachowań unikaj w swoim wychowaniu!

W rozdziale 13 przyjrzymy się bliżej wszystkim typom interakcji, których frustrujące i traumatyczne oddziaływanie zostało udowodnione w badaniach.
Podam Ci też listę 7 toksycznych działań, które być może podejmujesz i nawet o tym nie wiesz, co zdarza się niestety dosyć często.
Sumarycznie otrzymasz ode mnie w tym rozdziale aż 26 przykładów krzywdzących wypowiedzi, których należy unikać w kontakcie z dzieckiem.

Rozdział 14

9 powodów dlaczego rodzice stają się nieobecni emocjonalnie i jaki to ma wpływ na dzieci?

Dowiesz się tutaj co zrobić, aby dzieci czuły, że je lubimy, że są przez nas kochane i akceptowane.
Poznasz 2 główne formy nieobecności rodziców.
Zrozumiesz zjawisko tak zwanego eurosieroctwa i poznasz jego skutki.
Dowiesz się co sprawia, że dziecko rozwija się nieprawidłowo emocjonalnie i intelektualnie.
Otrzymasz ode mnie też propozycje konkretnych działań, które rozwiążą problem nieobecności emocjonalnej rodziców.

Rozdział 15

Poznaj twórcę teorii 5 podstawowych potrzeb dziecka i zrozum jego wyjątkową koncepcję

Poznasz bliżej twórcę teorii schematów, dowiesz się co to za teoria i do czego może Ci się przydać.
Poprzez postać Jeffrey’a E. Young’a przybliżę Ci bliżej teorię pięciu podstawowych potrzeb dziecka, abyś mogła lepiej zrozumieć wszystkie jej założenia.

Rozdział 16

Połączenia które leczą, czyli jak zbudować wokół dziecka społeczność, która wesprze jego rozwój

Dowiesz się do czego jesteśmy zaprogramowani biologicznie jako ludzie i jakie proste działanie może przedłużyć nasze życie równie bardzo, jak rzucenie palenia papierosów.
Ogólnie opowiem Ci o sekrecie długowieczności, który pozwoli Ci już na starcie dać przewagę Twojemu dziecku.
Zapoznam Cię z siecią wsparcia dla dziecka i opowiem o tym jakie są 4 rodzaje wsparcia społecznego.

Rozdział 17

10 kluczowych doświadczeń kształtujących dziecięce schematy według Younga

Z tego rozdziału dowiesz się co wpływa na kształtowanie się pozytywnych, myślowych i emocjonalnych schematów, a co wpływa na powstawanie negatywnych schematów.
Dowiesz się jak schematy myślowe i emocjonalne mogą wpływać na interpretacje różnych życiowych sytuacji przez dziecko, reakcje emocjonalne dziecka oraz decyzje dziecka.

5 BONUSÓW do e-booka:

(Czyli dodatki, które otrzymasz za darmo zamawiając e-book)

BONUS 1#

Pierwszy bonus to lista obowiązków dziecka w zależności od wieku. Dziecko od pierwszego roku życia powinno już mieć swoje pierwsze obowiązki. Z biegiem lat obowiązki powinny się zmieniać.

Od teraz nie musisz zastanawiać się czy Twoje dziecko jest za małe na daną pracę, masz ode mnie pewnego gotowca w formie listy.

BONUS 2#

Drugi bonus to lista gotowych zwrotów, którymi możesz chwalić i zachęcać dziecko, gdy wykonuje obowiązki domowe.

W ten sposób nie musisz wymyślać koła na nowo i możesz po prostu powiedzieć dokładnie te słowa, które wesprą jego rozwój, samodzielność i zwiększą jego poczucie własnej wartości.

BONUS 3#

Trzeci bonus to workbook, czyli zeszyt ćwiczeń.

W workbooku jest 68 pytań. Odpowiadając na pytania utrwalisz swoją wiedzę, którą zdobędziesz dzięki poradnikowi „Dziecko zaopiekowane”.

BONUS 4#

Czwarty bonus to lista 30 komend, które możesz wykorzystać używając Chat GPT, aby kreatywnie zaspokajać potrzeby dziecka. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a sztuczna inteligencja zrobi robotę za Ciebie.

BONUS 5#

Piąty bonus to lista działań, które poprawiają pracę mózgu dziecka. Rozwój intelektualny jest ekstremalnie ważny, a ten bonus będzie dla Ciebie spisem gotowych, łatwych do wprowadzenia działań w tym temacie.

Masz 30-sto dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji.

Warunki gwarancji są dziecinnie proste i uczciwe:

Albo e-book spełni Twoje oczekiwania oraz pomoże Ci w zaspokajaniu potrzeb dziecka i jego wychowywaniu, albo zwrócę Ci wszystkie pieniądze, bez żadnych pytań w 30 dni od zakupu.

Nie musisz wypełniać żadnych formularzy, nie musisz się tłumaczyć - wystarczy jedna wiadomość do mnie i zwracam wszystkie Twoje pieniądze.

Jestem całkowicie pewna, że e-book będzie dla Ciebie pomocny i wartościowy, więc nie mam problemu dać Ci tak silną gwarancję.

Podsumowanie

Lista obowiązków dziecka w zależności od wieku

1. Dziecko zaopiekowane. Jak mądrze kochać? (wartość 97 zł)

2. Lista obowiązków dziecka w zależności od wieku (wartość 15 zł)

3. Workbook (zeszyt ćwiczeń) - 68 pytań, które pomogą Ci utrwalić wiedzę (wartość 37 zł)

4. 30 komend Chatu GPT dla zabieganych rodziców (wartość 27 zł)

5. Lista pozytywnych zwrotów do dziecka (wartość 15 zł)

6. Lista działań jak poprawić kondycję mózgu (wartość 15 zł)

Wartość całości = 206 zł

Tymczasowa cena promocyjna:

47 zł


UWAGA! Gdy poniższy zegar dojdzie do zera, cena wróci do standardowej!