Kilka słów o mnie

Nazywam się Kasia Sawicka, jestem YouTubevloggerem i mieszkam w Trójmieście. Z wykształcenia jestem pedagogiem (UMCS Lublin) i mamą 5 dzieci. Przez Ponad 15 lat pracowałam w prywatnej firmie pedagogicznej. Szkoliłam setki dzieci, które miały problemy z czytaniem, jako trener technik pamięciowych i szybkiego czytania. Jednocześnie prowadziłam szkolenia dla rodziców i nauczycieli. Często proszono mnie o konsultacje rożnego rodzaju problemów wychowawczych i rodzinnych o szerokim zakresie.


Moja pasją jest budowanie relacji, indywidualne podejście do dzieci, pomoc w wychodzeniu z dysfunkcji oraz szeroko pojęta popularyzacja w/w tematów. Robię to poprzez mój kanał na YT, publikacje, realizacje programów autorskich oraz szkolenia. Prywatnie uwielbiam pływanie, jazdę na rowerze, taniec, książki i podróże.

W czym mogę Ci pomóc?


Skomplikowane relacje rodzinne

Dzielę się materiałami, które pomagają uporządkować skomplikowany świat relacji. Na moim kanale znajdziecie materiały dotyczące toksycznych ludzi, rozwodów, priorytetów w relacjach, ale także całą tematykę dotyczącą DDA, DDD i dysfunkcyjnych rodzin.


Obecnie ocenia się, że 60% Polaków pochodzi z dysfunkcyjnych rodzin, więc jest to też moja misyjna tematyka, która wymaga popularyzacji i edukacji, abyśmy nie musieli powtarzać złych wzorców naszych rodziców.

Dlatego też polecam moje materiały na Instagramie i YouTubie.

Indywidualne podejście do dziecka

Moją misją jest to, aby zmienić narodowe podejście do dzieci, żeby każde dziecko było traktowane indywidualnie, ze względu na swój temperament, języki miłości, rodzaj inteligencji i obdarowanie.


Moją misję realizuje poprzez media YouTube, Instagram, Facebook, Tik Tok, gdzie zamieszczam wiele darmowych materiałów.


Dostępne są też moje szkolenia, w których dzielę się 30-letnim doświadczeniem pedagoga i matki 5-rga dzieci, gdzie w praktyczny, przystępny i dogłębny sposób pokazuje jak zindywidualizować podejście do danego dziecka.

Wiedza do samodzielnego stosowania

Na moich kanałach tj. YouTube, Instagram i innych, znajdziecie darmowe materiały traktujące o tematyce m.in. WWO ( osób wysoko wrażliwych), o pracy z wewnętrznym dzieckiem, o byciu swoim przyjacielem, o wychodzeniu z toksycznych związków oraz o szeroko rozumianym rozwoju osobistym.


KONSULTACJE - od roku (2020 ) nie przyjmuję już nowych osób na konsultacje indywidualne ( on-line )

Jedyną formą konsultacji jest możliwość zakupu kursów w pakiecie VIP który zawiera w sobie jedną godzinę poradnictwa on-line, związanej z tematem kursu.


W przygotowaniu są również ebooki oraz szkolenia stacjonarne.


Moje kanały: YouTube, Instagram, Tik Tok, Facebook, do których linki znajdziecie na dole strony.


Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco z nowościami